Intuition Management

Workshop řešící rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, rozhodování a prioritách v jakékoliv části života, řešící stres vyplývající z jakékoliv situace (ať již pocházející z osobní nebo pracovní části života) a učení se, jak používat vestvěnou a vrozenou sílu, kterou všichni dobře známe - intuici. Ať již lidé řeší soukromé problémy nebo ty na pracovišty, když se lidé naučí, jak jejich mysl pracuje, začnou v životě prospívat a jsou jednoduše šťastnější.

Nabízíme dva druhy workshopů lišící se v délce - jednodenní nebo dvoudenní verze. Pro 20-25 účastníků (nebo méně) v místě, které zajistí objednatel.

Nabízíme:

  • První setkání s představením s každým účastníkem zvlášť na 30 minut (zjistíme, co opravdu od workshopu potřebují a upravíme jednotlivé části témata/cvičení/příklady podle těchto požadavků)
  • Workshop - 1 den (1 odpoledne a následující dopoledne), 8 hodin

2 dny (odpoledne, následující den a následující dopoledne, může to být také víkend započatý pátkem) 16 hodin

  • Poslední sezení s každým účastníkem zvlášť na 60 minut (doladíme porozumění mysli a intuice a dostaneme se k velmi osobním tématům nebo otázkám při sezení následujícím workshop s nějakým malým časovým odstupem v počtu dní, sezení proběhne opět individuálně)

Ceny: 

 1 Denní workshop 3500 Euro

2 Denní workshop 6500 Euro

Poskytované v češtině a angličtině. 

3 500,00 €
Please select variants first