NÁŠ TÝM

Seznamte se se svými budoucími  transformačními koučkami 

Loredana je spoluzakladetelkou The Human Potential Academy z.s., neziskové organizace, která šíří povědomí o duševním zdraví a lidském potenciálu díky novému porozumění mysli. Je spolupořadatelkou mezinárodní konference Porozumění lidské mysli, podnikatelkou, transformativní koučkou, učitelkou, humanistkou.

Vášnivá studetka věřící v neomezený potenciál lidské mysli - Loredana, studovala širokou škálu předmětů, od politických věd, marketing, komunikaci, filozofii až po jazyky. Téměř 20 let úspěšně budovala kariéru v médiích a reklamě, když pracovala pro Radio Contact, MTV a Publicis.

Její kariérní cesta a její celý život se změnily po té, co se setkala s dr. Aaronem Turnerem a poozuměním mysli, což posunulo způsob, jakým vidí život a mysl. Takže v posledních 6 letech schopnost objevovat značky a vhledy zákazníků vyvážila vhledy do lidské psychologie. Vypracovala se na transformativního kouče ve Třech principech, NLP praktika, business kouče, specialistu na zvyky a závislosti a SuperCoach.

Loredana nazvala svou praxi The Simplified Mind (Zjednodušená mysl) a spolu se svou kolegyní pracuje se soukromými klienty, business klienty a sporotovci, s ženskými organizacemi a neziskovkami. Se sídlem společnosti v ČR, přináší pionýrské přístupy k transformaci mysli do střední Evropy. Prozatím pracuje se společnostmi a individuály v ČR, Rumunsku, Velké Británii a na Slovensku.

Díky její práci v rámci a pro organizace jako kouč, sledovala, jak chování na pracovišti ovlivňuje kvalitu myslí lidí a následně i jejich produktivitu a výsledky. Vytvořila program, který se chováním na pracovištích zabývá a přináší porozumění mysli a roli myšlenky jako bod, ze kterého se mají tyto problémy oslovovat. Kateřina je transformativní koučka specializující se na lidský potenciál, duševní zdraví - hlavně řešení otázek stresu, a vztahy. Pracuje s dětmi i dospělými.

V minulosti pracovala v oblasti PR a Komunikace jako manažerka oddělení pro tři země v největší maloobchodní společnosti v ČR. Pracovala zde také jako tisková mluvčí. Její pracovní portfolio zahrnuje krizovou komunikaci, management eventů, veřejné projevy, vztahy s médii, korporátní identitu a interní komunikaci. Má několikaletou zkušenost v prodeji a později také spoluvlastnila produkční společnost v showbusinessu. Její zkušenosti zahrnující vedení týmu, řešení problémů na pracovištích ve velkých korporacích, ale i v rodinných firmách a PR zkušenosti jsou velmi dobrým styčným bodem pro požadavky mnoha klientů ze sféry businessu.

Kat pracuje s lidmi trpícími jakoukoliv formou zneužití. V současné chvíli se také soustředí na práci s onkologickými pacienty a jejich rodinou nebo přáteli. Je zakladatelkou neziskové a všeobecně prospěšné organizace, the Human Potential Academy, z.s., která propaguje duševní zdraví. Vede projekt pro děti, nazvaný Star Team, ve kterém dětem osvětluje původ psychického zdraví a nemocí a pomáhá jim z krizových situací všeho druhu. Spolupořádá mezinárodní konferenci Porozumění lidské mysli, webináře a semináře.

Je transformativní koučkou certifikovanou prestižní SuperCoach Academy pana Michaela Neilla.

Má dvě děti a velké sny o světě, který je lepším místem pro spokojený život. Miluje knihy, angličtinu, filmy, umění, jógu a přírodu. 


The Human Potential Academy z.s. je veřejně prospěšná nezisková společnost, založená k propagaci duševního zdraví a způsobů, jak se k němu vrátit. V současné době je jejím programem poukazování na jedinou možnost, jak vymýtit stres a jeho následky ze společnosti. Pracuje jak s dětmi, tak dospělými. Organizace pořádá roční konference Porozumění lidské mysli, webináře, semináře a jiná setkání, převážně pro ty, kteří nemají možnost služby kouče. V současné době jsou v organizaci rozvíjeny programy pro práci s onkologickými pacienty a jejich rodinami, projekt pro firmy a zaměstnance o vlivu chování na pracovní výkon, výsledky a produktivitu, projekt práce se vzdělávacími institucemi na podporu duševního zdraví studentů, žáků i pedagogů a projekt na podporu řešení recidivy ve vězeňském systému.

Zakládajícími členy neziskové organizace jsou Loredana Popasav, Kateřina Černá a Martin Jotov. Více na www.porozumenimysli.cz.